В суботу 19 березня 2016 року відбудеться перший відкритий кубок міста Києва з українського рукопашу «Спас», присвячений Дню народження Тараса Григоровича Шевченка.У змаганнях прийматимуть участь спортсмени з Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Сум, Рівного, Луцька. Учасники змагаються в українському національному одязі (шаровари, кушак, вишиванка, або футболка з емблемою клубу). Змагання проводяться за правилами українського рукопашу «Спас». До участі в змаганнях з рукопашу «Спас» допускаються юнаки 11-18 років, які мають досвід участі в змаганнях відповідного рівня. Учасники розподіляються за віковими та ваговими категоріями:
Початок поєдинків о 10.00 Урочисте відкриття - об 11.00. Учасники змагань, що посіли 1-3 місця нагороджуються грамотами, медалями. Окремо нагороджуються учасники змагань в номінаціях: «За найкоротший бій», «За кращу техніку», «За волю до перемоги». Місце проведення змагань: Олімпійський коледж імені Івана Піддубного, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Миколи Матеюка 4 Телефон організаторів: (068) 250-47-09 |
В суботу 19 березня 2016 року відбудеться перший відкритий кубок міста Києва з українського рукопашу «Спас», присвячений Дню народження Тараса Григоровича Шевченка.
